skola2

Tisk
PDF

Matematický klokan 2018

Napsal uživatel Vladimíra Miavcová.

Matematický Klokan 2018 (2. stupeň)

Na naší škole opět proběhlo školní kolo mezinárodní soutěže Matematický klokan, kde žáci ve 4 různých kategoriích řeší logické úlohy za různý počet bodů. Na 2. stupni se zúčastnilo 17 žáků v kategorii BENJAMÍN (6. a 7. ročník) a 17 žáků v kategorii KADET (8. a 9. ročník). Všem soutěžícím bylo jako poděkování předáno osvědčení o účasti od pořadatele Jednoty českých matematiků a fyziků. Nejlépe si vedli tito žáci:
BENJAMÍN:
1. Ondřej Gába 7.B
2. Erik Chrapkowicz 7.A
3. Matěj Zetek 6.B

KADET:
1. David Bareš 9.A
2. Veronika Vacková 8.B
3. Adam Zoubek 9.B

Všem účastníkům děkujeme, nejlepším blahopřejeme a těšíme se zase za rok.


Tisk
PDF

Údaje o poskytování informací

Napsal uživatel Richard Feix.

 Údaje o poskytování informací

Během uplynulého kalendářního roku 2017 nikdo pověřené pracovníky školy nepožádal o písemné informace v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.

V Ostravě - Zábřehu dne 16. 1. 2018                                    Mgr. Petr Opletal

                                                                                             ředitel školy

Tisk
PDF

LVK BÍLÁ ÚNOR 2018

Napsal uživatel Radka Palátová.

Od pondělí do pátku si žáci 1. i 2. st. naplno užívali zimy - sníh, lyžování, koulování, procházky..... Počasí bylo nádherné, na sjezdovkách prašan, jídlo na hotelu Bauer výborné, pohodová nálada a hlavně se nám vyhnuly úrazy a nemoci.

Během celého pobytu samozřejmě probíhala soutěž v pořádku na pokojích a překvapivě ji nevyhráli kluci z 9. tř. :-).
1. Nela B., Magda M.
2. Katka H., Markéta L., Lucka K.
3. dělené místo: Marie S., Katka P. a Kuba T., Matěj Č, Ríša D.  

V soutěži smíšených družstev (žáci 3. - 9. tř.) v praktických i vědomostních úkolech bylo toto pořadí:
1. Lucie (C), Markéta, Katka, Eliška, Natálie, Magda, David
2. dělené místo: Lakub (C), Dan, Marie, Lea, Saša, Jirka, Ríša a Sebastian (C), Vojta, Adam, Kevin, Robert, Nela, Matěj
3. Jirka (C), Honza, Katka, Tomáš, Kuba, Eva, Kuba

Vrcholem kurzu byl čtvrteční závod ve skicrossu, který byl rozdělen do 3 kategorií. Nikdo nechtěl vzdát závod ani po pádu, takže si zaslouží palec nahoru!!! 
IMG 20180215_100847   IMG 20180215_100946
MIMINA
1. David M. (20,90 s)
2. Eva B. (21,84 s)
3. Jirka S. (22,84 s)

DÍVKY
1. Katka P. (21.25 s)
2. Lucka K. (21,91 s)
3. Katka H. (21,96 s)

CHLAPCI
1. Vojta T. (18,88 s)
2. Dan K. (19,34 s)
3. Honza K. (19,91 s)

Všichni lyžaři pod vedením R. Dvořáčkové a R. Palátové (za stálého dohledu a pod metodickým vedením šéftrenéra R. Feixe) zapracovali na svém stylu a s přehledem na závěr zvládli i "červenou" sjezdovku (z bezpečnostních důvodů mimina nejela).

Krásný týden je za námi, ale už se těšíme na Bílou 2019! :-)

 

http://zsjugoslavska.rajce.idnes.cz/Bila_2018/

Tisk
PDF

Sběr papíru - 1.pololetí 2017/18

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

Celkem děti nasbíraly 4 203 kg - DĚKUJEME!!! Odměny vás neminou.

 

1 . 4.A 963 8 . 3.B 240
2 . 3.A 617 9 . 7.A 231
3 . 1.B 375 10 . 8.B 165
4 . 6.A 364 11 . 2.B 128
5 . 1.A 351 12 . 9.B 47
6 . 6.B 348 13 . 5.B 40
7 . 4.B 334

Tisk
PDF

Recitační soutěž

Napsal uživatel Kateřina Vláčilová.

Ve čtvrtek 1. února odpoledne se v naší škole konala recitační soutěž, které se zúčastnilo 23 žáků z 2. stupně.
Žáci byli rozděleni do dvou kategorií podle věku.

V I. kategorii, která byla určena pro 6. a 7. ročníky, se na 1. místě umístil Petr Ištok ze 7. B, na 2. místě Veronika Šporíková ze 7. A a na dvou 3. místech Kateřina Palkovská ze 6. A a Matěj Zetek ze 6. B.

Ve II. kategorii soutěžili žáci 8. a 9. ročníků. Na 1. místě se umístila Samanta Polláková z 9. B, 2. místo obsadil Ondřej Kotlář z 8. B a o dvě 3. místa se podělili Daniela Gemelová a Jiří Dedek z 9. B.

Všem účastníkům děkujeme za přípravu i recitaci básní a výhercům srdečně blahopřejeme!

 

Tisk
PDF

Vánoční turnaj ve stolním tenise

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

Mistry stolního tenisu pro rok 2017/18 se stávají DAVID DOLEŽAL (4.A) , ADAM DULÍNEK (6.B) a ADAM ZOUBEK (9.B) .

Celkové výsledky:

4.-6.ročník : 1.David Doležal , 2. Vincent Vašek (6.B) , 3. Srbecký Lukáš (6.A)

6.-7.ročník : 1.Adam Dulínek , 2. Marek Volný (7.A) , 3. Filip  Šupík (6.B)

7.-9.ročník : 1.Adam Zoubek , 2. Lukáš Pavelica (8.B) , 3. Armani Rafael (7.B)

01 02 03 04 05 06

 

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 170 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Viola
Zítra má svátek: Filip
Pozítří má svátek: Valdemar

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.