DOKUMENTY   ÚKOLY   ROZVRH HODIN

Třídní učitel: Mgr. Soňa Dufková

22.6.2019
Dobrý den, vážení rodiče,
omlouvám se, že jsem Vám i dětem slíbila, že vzkaz bude na vebovkách již včera. Zapomněla jsem.
Jak to bude tento týden
V pondělí půjdeme pěšky do kina. Vycházíme v 8. 45. Vybírám do třídního fondu ještě 13 Kč od každého dítěte. A děti již vědí, kolik platí za učebnice. Prosím, pošlete peníze v pondělí. Děkuji.
1. vyuč. hodinu budeme ve škole- mít pastelky, svačinu, kapesník a 1 desetimin. lístek na tramvaj.
Vstupné 60 Kč.
V úterý sraz před školou v 7.45, v 7.55 odchod. Je změna v dopravě.
Sport. oblečení, podle předpovědi i pláštěnku, svačinu, kapesné (je tam bufet).
Jedeme tramvají na Vřesinskou. Z Vřesinské se pěšky dostaneme na Skalku, kde jsou průlezky. Vybírám 2 půlhod. jízdenky a 70 Kč na průlezky. Tam se můžeme projít. Je tam lesnatá krajina.
Říkala jsem dětem, že si mohou vzít kapesné 150 Kč na skákací hrad. Paní, která to tam obsluhuje mi ale řekla, že skákací hrad je jen odpoledne, když přichází více rodičů s dětmi.
Návrat: po 13. hodině.
Na středu vzít prac. sešity: Čj, M, Prv, pouzdro, tašku na sešity, mít sport. boty do tělocviku- bude tělocvik. Doděláme si nějaké věci v prac. sešitech, které nám chybí udělat. Asi budou 4 vyuč. hodiny jak ve středu tak ve čtvrtek.
Pokud by bylo ve čtvrtek hezky, mohli bychom navštívit park u „schopping parku“. Děti by si vzaly sport. oblečení, svačinu. Návrat na 4. vyuč. hodinu.
V pátek se rozdává vysvědčení. Děti opouští třídu po 1. vyuč. hodině.
Přeji Vám hezky prožitý víkend a následující pracovní týden.
S pozdravem S. Dufková

Dnes má svátek: Luboš