Koňský příměstský prázdninový tábor

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

Milí rodiče, milé děti,

letos tak, jako každé jiné letní prázdniny nás čeká

Koňský příměstský prázdninový tábor v Plesné

v termínu 10.7. - 14.7. 2017.

V historii webových stránek školního klubu si lehce připomenete ten loňský. Letošní tábor bude v něčem stejný, v něčem trochu jiný.

Stejný bude v tom, že si celý týden budeme užívat hry, soutěže a výuku na cvičišti i dlouhé vyjížďky na koních do překrásného okolí ranče. Změna se bude týkat posledních dvou táborových dnů, kdy noc ze čtvrtku na pátek zůstáváme na ranči. Kromě strašidelných nočních her nás čeká opékání párků a přespání ve společném týpí. Ráno pak snídaně a poslední výlet na koních do okolních kopců a dle počasí i plavení koní.

Termín tábora : 10.7. – 14.7.2017

Maximální počet účastníků je 15dětí

Cena tábora : 2 840,- Kč.

Pro prvních 10 přihlášených dětí je tato částka nižší o 1000,- Kč. Magistrát města Ostrava přispívá na tábor dotací 10 000,- Kč. Případní další zájemci už platí plnou cenu.

Dále dítě potřebuje jízdenky na MHD a drobné kapesné.

Přihlášky jsou k dostání ve školním klubu od 15.5.2017!

Dnes má svátek: Martin
Zítra má svátek: Benedikt