skola2

Tisk
PDF

Lákáme rorýse

Napsal uživatel Helena Žídková.

V rámci projektu „RORÝSÍ ŠKOLA“ navštívil naši školu ornitolog a krajský koordinátor Rorýsích škol pan Evžen Tošenovský. Při pozorování rorýsů, kteří se během května vrátili z teplých krajů, nám přiblížil jejich zajímavý život i anatomii. Zároveň nám poradil, jak správně nalákat rorýse do naší nové budky. Každé ráno nyní pouštíme zvukové nahrávky rorýsího zpěvu, aby se rorýsům kroužícím nad sídlištěm zalíbila právě naše budka. Doufáme, že si jí alespoň jeden z párů všimne a už letos zahnízdí.

         2017-05-26 10.03.04   2017-05-26 10.03.24

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 172 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Markéta
Zítra má svátek: Karolína
Pozítří má svátek: Jindřich

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.