skola2

Tisk
PDF

3.A

 

DOKUMENTY    ÚKOLY    ROZVRH HODIN 

Název třídy: 3.A
Stupeň: 1. stupeň 
Třídní učitel:
 Mgr. Soňa Dufková

2.A


12.12.
Vážení rodiče,
Zítra je plavání. 2 deetimin. jízdenky.
Ve středu 18.12. jedeme do divadla loutek. Vstupné je 60 Kč. Nosit peníze již teď. Přinášet 2 půlhod. jízdenky.
Sraz před školou v 7. 50. 
V pátek 20.12. budeme mít vánoční dopoledne ve třídě. Děti si mohou vybrat spolužáka, kterému mohou dát dáreček pod stromečkem v hodnotě do 50- 70 Kč. podrobnosti k tomuto dopoledni ještě uvedu. S. Dufková10.12.
Dobrý den, vážení rodiče,
děti ze 3.A se zítra zúčastní vánočního odpoledne u nás ve škole i jako vystupující s několika koledami. 
Sraz ve škole bude už v 15 hodin z důvodu generálky dole před vrátnicí. Ať si děti vezmou sváteční oblečení (holky šaty nebo sukni, chlapci sváteční buď bílou nebo jiné barvy košili i svátečnější kalhoty). Některé děti říkaly, že nemají sváteční oblečení. To vůbec nevadí, hlavně ať si přijdou zazpívat koledy. Budou také stát u stolečku, co si ve škole k Vánocům vyrobily. Ty mohou pak prodávat hostům. Za vydělané drobné koupíme něco na zub.
I zítra děti mohou přímo na jarmarku vyrábět vánoční výrobky, hrát pink ponk, koupi si něco pěkného ne za moc peněz a udělá to radost nejen jim, ale i prodávajícím. Tím jste vy, rodiče i prarodiče a přátelé školy, zítra v 15.30 srdečně zváni na vánoční odpoledne. Těšíme se. Pokud by některé děti nemohly přijít, je to škoda, protože se počítá se všemi.
S. Dufková

9.12.
Dobrý den, vážení rodiče, 

ve středu 11.12. se bude konat vánoční jarmark. Začátek je v 15.30 hod. Děti ze 3. A budou prodávat svoje výrobky dělané v pracovních činnstech a výtvarné výchově. 

 


 

 


 

Výsledek obrázku pro školák

 

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 179 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Radana a Radan
Zítra má svátek: Albína
Pozítří má svátek: Daniel

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.