skola2

Tisk
PDF

3.A

 

DOKUMENTY    ÚKOLY    ROZVRH HODIN 

Název třídy: 3.A
Stupeň: 1. stupeň 
Třídní učitel:
 Mgr. Soňa Dufková

fotka

25.3.2020
Dobrý den, vážení rodiče,
ty piny, které jsem Vám dnes posílala, byly určeny pro Vaše děti, které se takto samy mohou přihlásit do DM software. Duf.

25.3.2020
Dobrý den, vážení rodiče,
poslala jsem Vám na Vaše mailové adresy pin k přihlášení se do DM software. Základní postup k přihlášení napsal pan zástupce na hlavní stránce našich webových stránek "ZŠ Jugoslávská". Můj mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 731 564 998.
S pozdravem S. Dufková


17.3. 2020
Dobrý den, vážení rodiče.
Nejdříve bych se chtěla omluvit, že až nyní píšu ohledně úkolů. Děti již mají napsané úkoly ne na stránkách školy pod 3.A, ale na DM software. Dostaly úkoly z Čj- mluvnice, matematiky, čtení a prvouky. Nic mi zatím nebudou posílat, jak dané úkoly udělaly. Prosím, dohlédněte jen na ně, ať si úkoly dělají jak písemně tak ústně. Po karanténě něco sice zopakujeme, ale pak budeme  pokračovat normálně dále v učivu. Jen mám tam uvedené termíny, dokdy mají mít úkoly hotové, aby se k Vám úkol vůbec dostal. Úkoly budu se snažit dávat každý den, aby aspoň tak děti se podívaly na DM software, jestli nemají něco vypracovat nebo si něco přečíst, aby pak toho neměly hodně. Napsala jsem Vám i vebové stránky na učebnice zdarma, kde si mohou hlavně učivo z Čj, matematiky a také prvouky procvičovat. Také v rámci českého rozhlasu pro děti  "rádio Junior" je nějaká možnost opakování nebo výuky, kde se procvičují vyjmenovaná slova, slovní druhy atp. 
Pokud byste něco potřebovali, zatelefonujte nebo pošlete mail. Tel. 731 564 998. Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Ještě jednou se omlouvám za dnešní pozdní sdělení úkolů a chci Vám popřát a vlastně nám všem, ať tohle náročné odobí zvládneme bez zdravotní újmy a v dobré náladě. S. Dufková


Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 180 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Drahoslava
Zítra má svátek: Libuše a Amálie
Pozítří má svátek: Olga

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.