DOKUMENTY    ÚKOLY    ROZVRH HODIN

Třídní učitel:
 Mgr. Soňa Dufková

18.2.
Na Pč 24.2. přinést vlnu, stuhu 3 m nebo bavlnku. Jehlu s velkým uchem na navlíknutí vlny, stuhy...
Vv 25.2. : rozdáme si výkresy z 1. POLOLETÍ. Přinést dopředu složku na výkresy.

17.2.
Dobrý den,
žáci mají zaplacenou zálohu na školu v přírodě 600 Kč. Nyní od 19. 2. - 26. 2. budu vybírat 1200 Kč - doplacení školy v přírodě + peníze na výlety (500 Kč). Dvě děti už peníze přinesly. Děkuji.
Připomínám. zdrav. způsobilost je třeba zajistit od lékaře u těchto dětí: A. Blumenstain, D. Hudecová, D. Rajková, D. Zytka, N. Hrabcová, O. Továrek. Děkuji za spolupráci. Duf.

5. 2. Jarní prázdniny : 10.2.- 14.2.

29.1.
Zítra 30. 1. mají žáci 5 vyuč. hodin. Pátou hodinu se rozdá vysvědčení. Vzít fólii na vysvědčení. Budeme mít předměty podle starého rozvrhu hodin. Od příštího týdne se žáci budou učit podle nového rozvrhu hodin. Změna rozvrhu je pouze v úterý a ve čtvrtek a pátek: Út: Čj Tv  M  VV VV     Čtv: Čj Tv  M  Čj  Aj         Pá: Čj  M  Prv  Čj  Hv
V pátek 31. 1. jsou pololet. prázdniny.

24.1. 2020
Ve škole se vyskytly vši. Kontrola hlav nutná.
Dodělávat v pracovních sešitech Čj: po str. 31. M: po str. 28 cv. 14. Prv: po str. 21.
Dufková

23.1.2020
Dobrý den, vážení rodiče,
potřebuji po Vás zkopírovaný papír zdravotní způsobilosti na pobyt do školy v přírodě. Ofocenou zdr. způsobilost platnou do září 2021 mám u žáků: L. Angletová, K. Kudelová, M. Buriová, G. Rehák. Od ostatních žáků nyní tento papír budu potřebovat co nejdříve. Děkuji. S. Duf.

16.1.
Vážení rodiče,
Informace ke škole v přírodě (kdo si nepoznačil):
Škola v přírodě proběhne v termínu 24.3.- 7.4. místo Palkovické Hůrky. Prosím o zaplacení zálohy v termínu od 17. 2. - 21.2.
Schůzka pro rodiče nebude. Vše Vám sdělíme pís. formou.

14.1.
V pátek je plavání. Zajistit buď karu na zaplacení cesty tramvají nebo přinést 16 Kč na jízdeky.

Dnes má svátek: Matěj
Zítra má svátek: Liliana