skola2

Tisk
PDF

Žákovská rada

Napsal uživatel Dagmar Martiníková.

V úterý 5.9. se poprvé v letošním školním roce sešla naše Žákovská rada, a to hlavně proto, abychom se poradili o akcích, které by se daly v průběhu školního roku uskutečnit. Je teď na zástupcích ŽR, aby ve svých třídách tyto akce se svými spolužáky prodiskutovali a vybrali společně ty, které by se jim nejvíce zamlouvaly. Také se těšíme na další návrhy čehokoli, co by na naší škole mohlo proběhnout nebo se zlepšit.

Sledujte také info na nástěnce ŽR, která je umístěná v 1. patře pavilonu D, vedle třídy 7.A, kde jsou vždy trochu podrobnější informace než tady, na webu školy.

Příští zasedání ŽR se uskuteční 10. 10. ve 14 hod, opět v učebně AJ.

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 253 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Radim
Zítra má svátek: Luděk
Pozítří má svátek: Otakar

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.