skola2

Tisk
PDF

Může škola překvapit?

Napsal uživatel Naděžda Střálková.

 

Ano!

Na žáky naší školy čekalo překvapení hned při jejich příchodu do školních lavic po letních prázdninách. Ve čtvrtek 7. 9. 2017 přišli do školy na představení Canisterapie psi paní učitelky Střalkové. Malí i velcí, děti i dospělí se s nimi ihned u vchodu pozdravili, nastalo jásání a společné focení. Psíci byli s námi i v některých vyučovacích hodinách. O velké přestávce jsme se se Seeleyem, Scout a malou Whitney procházeli po atriu, někteří z nás si dokonce zkoušeli se psy i cvičit. Nejvíce nám šlo mazlení s nejmladší, teprve dvouměsíční Whitney. Dozvěděli jsme se, že jsou to zástupci plemene briard – francouzský dlouhosrstý ovčák, původně jsou to pastevečtí psi, dnes se hojně využívají ve sportovní kynologii, canisterapii a pracují také jako psi asistenční.

Celý den byl trochu jiný než ten běžný školní den… byl jednoduše bezvadný!  Za to paní učitelce moc děkujeme a věříme, že si podobný nevšední školní den s milými a zábavnými psími kamarády ještě nejednou do konce školního roku zopakujeme.

A pak… že prý žáci opakování v oblibě zrovna nemají J!

                                                                                                                                              Žáci 6.B

 

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 224 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Jindřich
Zítra má svátek: Luboš
Pozítří má svátek: Martina

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.