HALLOWEEN

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

HALLOWEEN 2017

ve školním klubu

Budeme mít dlouhou noc – budeme se bavit moc.

Budeme  - nocovat ve škole, vařit a péct s maminkami, zdobit dýně či po tmavých školních chodbách hrát na upíry.

Čeká nás strašidelná stezka nočním sídlištěm (dobré je mít lampion, reflexní oblečení a hlučné řehtačky), nalezneme strašidelný lokál, kde nám za perfektní čarodějnický tanec připraví krvavé párky. Cestou zpět do naší školy nás čeká vypouštění lampionu štěstí a lásky.

Podaří-li se nám vrátit do školy, pokusíme se v atriu naší školy vytvořit společný velký abstraktní halloweenský obraz za pomoci balónkové techniky. Tvořit ho budeme všichni, takže to bude naše společné výtvarné dílo! Až poté se přestěhujeme do prostor školy. Po dobré večeři, kterou nám připraví naše maminky, začne ve školní jídelně velký „Karneval duchů“ se spoustou tanců, her, soutěží a také odměn.

• soutěž mumií

• pojídání krvavých sedlin

• zdobení halloweenských perníčků

• soutěž o nejdelší jablečnou slupku

• soutěž o nejrychlejšího sběrače dýní

• výlov zlatých penízků z myšího doupěte

• pro ještě hladové, odvážná soutěž v pojídání krvavých vlasů

Ti, co vydrží vzhůru do půlnoci a nebudou se bát, čeká je promítání třeba "Strašidel ze Spessartu" , "Addamsovy rodiny" či jiného tématického filmu . Děti budou rozděleny do dvou tříd podle věku.

Toto všechno nás čeká ve středu, 25.10.2017 od 1900hodin ve školním klubu.

Vstupné na naši společnou jedinou noc ve školním roce je  80,-Kč/dítě.

Konec této jediné noci bude ve čtvrtek ráno od 730 do 800hodin, kdy si rodiče přijdou pro své „do růžova vyspané děti.“

Na halloweenskou noc musí dítě sebou mít: masku, spacák, polštářek, baterku a přezutí.

Upozornění pro rodiče:

Nezbytně nutné je přenést si z domova slušné chování, ohleduplnost, smysl pro humor, chuť hrát si a strávit společně čas s ostatními dětmi.

Pro případ, že by dítě mělo problém zdravotní nebo problém usnout, anebo by v noci chtělo jít domů, žádám rodiče, aby měli zapnutý mobil a po zavolání si mohli pro dítě kdykoliv v noci přijít.

P.S.

Budu bdít.

Budeme mít dlouhou noc – budeme se bavit moc.

Jen jednou za rok.

Anička