skola2

Tisk
PDF

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

Napsal uživatel Helena Žídková.

Cílem této již tradiční celostátní soutěže je vzbudit zájem dětí o přírodovědné obory. Znalosti ze zeměpisu, přírodopisu, fyziky a matematiky si mohli žáci osmých a devátých tříd vzájemně porovnat v dalším ročníku soutěže 11. října 2017. Testové otázky byly různé náročnosti a kromě znalostí hrála důležitou roli také správná strategie a pečlivost, neboť za špatnou odpověď se body soutěžícím strhávaly. A jak to vše u nás tentokrát dopadlo?

Nejúspěšnějšími řešiteli PŘÍRODOVĚDNÉHO KLOKANA 2017 byli žáci:

1. místo  Daniel KOLÁČEK 9. A

2. místo  Vojta TOŠENOVJAN 9. A

3. místo  Veronika VACKOVÁ  8. B

Vítězné trojce gratulujeme a ostatním děkujeme za snahu!

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 173 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Markéta
Zítra má svátek: Karolína
Pozítří má svátek: Jindřich

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.