skola2

Tisk
PDF
Název třídy: 3.B
Stupeň: 1. stupeň
Třídní učitelka: Mgr. Oldřiška Večeřová

Důležité upozornění!!
Zdravím všechny rodiče i žáky v této neutěšené situaci.Budu se snažit touto formou Vám sdělovat důležité informace. Sledujte prosím stránky dm.Software, kde Vám budu pravidelně vkládat týdenní plán s učivem.

Škola v přírodě se odkládá na konec dubna.

Rodiče, kteří potřebují potvrzení pro zaměstnavatele o zajištění domácí péče o své děti si mohou příslušný formulář o opatrovnictví stáhnout na stránkách OSSZ, který vyplní a doručí do školy, kde ho paní tajemnice potvrdí.

Děkuji, Jankesová.

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 132 a člen: 1 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Marcela
Zítra má svátek: Alexandra
Pozítří má svátek: Evženie

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.