Mimořádný úspěch ve výtvarné soutěži

Napsal uživatel D.Markovová.

V  celostátní výtvarné soutěži „ Příroda kolem nás“ jsme se letos prezentovali výtvarnými pracemi již po třetí a tentokráte s velikým úspěchem.

Do soutěže se aktivně zapojily žákyně druhého stupně. Po pečlivé přípravě i malování nejen v rámci hodin výtvarné výchovy jsme společně vybraly sedm maleb, zaměřených na naši chráněnou krajinnou oblast Poodří.

V celostátním kole nás zastupovaly práce Adriany Slačíkové, Nikol Jendřejčíkové ze 7. B, Zuzany Veškrnové, Anety Pachlopníkové a Veroniky Vackové z 8. B, Terezy Homolové z 9. A a Daniely Gemelové 9. B třídy.

Tereza Homolová svou nápaditou prací „ Ptačí promenáda“, musela porotu zaujmout natolik, že mezi 1690 pracemi získala ocenění nejvyšší! Impresionisticky laděnou práci můžete zhlédnout spolu s ostatními oceněnými pracemi na stránkách http://www.nppodyji.cz/aktuality

Za tento nádherný úspěch srdečně gratulujeme nejen vítězkyni, ale i dalším děvčatům, která nás tak skvěle prezentovala v národní soutěži.

Za výtvarnou výchovu Danuše Markovová

jugo