VÝTVARNÝ ÚSPĚCH

Napsal uživatel D.Markovová.

"Tajemný svět barev"

Takto poeticky znějící výtvarná soutěž úspěšně uzavřela cestu letošního školního roku, který byl plný výtvarných aktivit. A hezké je, že se do nich zapojovalo mnoho žáků II. stupně, ale též třída 4.B, která nás mimo jiné reprezentovala i na mezinárodní výtvarné soutěži Lidická růže.

Vraťme se nyní k té poslední, celoostravské výtvarné soutěži, do níž ze školního kola postoupilo pět žáků a z toho dva byli oceněni. Tentokráte porota neudělovala konkrétní místa, ale vybrala v každé kategorie nejnápaditější práce. Gratulujeme Kristyně Leerové ze 4.B třídy a Kateřině Palkovské z 6.A třídy, které nás tak skvěle reprezentovaly.

Doufám, že tyto hezké výsledky ve výtvarné výchově budou i nadále dobrou motivací pro všechny, kterým tvorba zpříjemňuje život a dělá radost.

Dnes má svátek: Radim
Zítra má svátek: Luděk