skola2

Tisk
PDF

VÝTVARNÝ ÚSPĚCH

Napsal uživatel D.Markovová.

 

"Tajemný svět barev" 

  Takto poeticky znějící výtvarná soutěž úspěšně uzavřela cestu letošního školního roku, který byl plný výtvarných aktivit. A hezké je, že se do nich zapojovalo mnoho žáků II. stupně, ale též třída 4.B, která nás mimo jiné reprezentovala i na mezinárodní výtvarné soutěži Lidická růže.

  Vraťme se nyní k té poslední, celoostravské výtvarné soutěži, do níž ze školního kola postoupilo pět žáků a z toho dva byli oceněni. Tentokráte porota neudělovala konkrétní místa, ale vybrala v každé kategorie nejnápaditější práce. Gratulujeme Kristyně Leerové ze 4.B třídy a Kateřině Palkovské z 6.A třídy, které nás tak skvěle reprezentovaly.

Doufám, že tyto hezké výsledky ve výtvarné výchově budou i nadále dobrou motivací pro všechny, kterým tvorba zpříjemňuje život a dělá radost.

 

 

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 172 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Markéta
Zítra má svátek: Karolína
Pozítří má svátek: Jindřich

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.