Výtvarná soutěž Barevný podzim

Napsal uživatel Dana Markovová.

24. ročník této oblastní soutěže byl pro naše žáky opět velmi úspěšný.

Do DDM v Ostravě - Porubě jsme odeslali celkem sedm prací, z toho dvě byly oceněny, a to v nemalé konkurenci šedesáti devíti škol.

Gratulujeme Katce Palkovské ze 7. A třídy, která ve III. kategorii obsadila 1. místo za nádhernou alegorii podzimu, ztvárněnou tancem.  A v nejstarší IV. kategorii získala skvělé 2. místo Zuzka Veškrnová, procítěně namalovaným zátiším.

Oběma žákyním gratulujeme, ale též i dalším pěti postupujícím žákyním ze školního kola: Klaudii Bokolové, Anetě Pachlopníkové , Pavle Burové , Veronice Vackové a Kristýně Hájkové; tyto práce sice vyhodnoceny nebyly, ale rozhodně přispěly k vysoké úrovni soutěže.

Za odměnu budou tato„dílka“ zdobit školní galerii.

Dnes má svátek: Tereza
Zítra má svátek: Havel