skola2

Tisk
PDF

Výtvarná soutěž Barevný podzim

Napsal uživatel Dana Markovová.

24. ročník této oblastní soutěže byl pro naše žáky opět velmi úspěšný.

Do DDM v Ostravě - Porubě jsme odeslali celkem sedm prací, z toho dvě byly oceněny, a to v nemalé konkurenci šedesáti devíti škol.

Gratulujeme Katce Palkovské ze 7. A třídy, která ve III. kategorii obsadila 1. místo za nádhernou alegorii podzimu, ztvárněnou tancem.  A v nejstarší IV. kategorii získala skvělé 2. místo Zuzka Veškrnová, procítěně namalovaným zátiším.

Oběma žákyním gratulujeme, ale též i dalším pěti postupujícím žákyním ze školního kola: Klaudii Bokolové, Anetě Pachlopníkové , Pavle Burové , Veronice Vackové a Kristýně Hájkové; tyto práce sice vyhodnoceny nebyly, ale rozhodně přispěly k vysoké úrovni soutěže. 

Za odměnu budou tato„dílka“ zdobit školní galerii.

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 226 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Oleg
Zítra má svátek: Matouš
Pozítří má svátek: Darina

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.