skola2

Tisk
PDF

Jak strávit ředitelské volno?

Napsal uživatel A. Ambrozová Pešková.

 

Jak strávit ředitelské volno?

Ve středu 6.3.2019 bude z důvodu odstávky vody a elektrické energie jeden den ředitelského volna. Školní budova bude uzavřena. Pro děti, jejichž rodiče nemají možnost jim zajistit trávení času tento den jinak, nabízí školní klub

„ Výletní den uprostřed týdne „

 

Program dne: v 900 hodin sraz u školy, odchod pěšky do hracího centra ŽIRAFA, ve kterém bude program do 12oo hodin. Poté se ve 1230 hodin přesuneme tramvají č.2 směr Ostrava, plavecký bazén Čapkárna. Zde nás čeká plavání v bazénu, tobogán i hry ve vodní jeskyni i návštěva bufetu a přibližně v 1600 hodin se vrátíme na sídliště.

Výletního dne se může zúčastnit maximálně 20 dětí. Přednost mají děti, navštěvující školní klub.

Co dítě na tento den potřebuje?

Na ŽIRAFU 50,-Kč vstupné, jídlo pití sebou, 2 ks půlhodinové jízdenky na bazén, vstupné na bazén 30,-Kč a drobné kapesné do bufetu dle zvážení rodiče. Slušné chování je samozřejmostí.

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 181 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Adriana
Zítra má svátek: Ladislav
Pozítří má svátek: Lubomír

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.