Jak strávit ředitelské volno?

Napsal uživatel A. Ambrozová Pešková.

Jak strávit ředitelské volno?

Ve středu 6.3.2019 bude z důvodu odstávky vody a elektrické energie jeden den ředitelského volna. Školní budova bude uzavřena. Pro děti, jejichž rodiče nemají možnost jim zajistit trávení času tento den jinak, nabízí školní klub

„ Výletní den uprostřed týdne „

Program dne: v 900 hodin sraz u školy, odchod pěšky do hracího centra ŽIRAFA, ve kterém bude program do 12oo hodin. Poté se ve 1230 hodin přesuneme tramvají č.2 směr Ostrava, plavecký bazén Čapkárna. Zde nás čeká plavání v bazénu, tobogán i hry ve vodní jeskyni i návštěva bufetu a přibližně v 1600 hodin se vrátíme na sídliště.

Výletního dne se může zúčastnit maximálně 20 dětí. Přednost mají děti, navštěvující školní klub.

Co dítě na tento den potřebuje?

Na ŽIRAFU 50,-Kč vstupné, jídlo pití sebou, 2 ks půlhodinové jízdenky na bazén, vstupné na bazén 30,-Kč a drobné kapesné do bufetu dle zvážení rodiče. Slušné chování je samozřejmostí.

Dnes má svátek: Adriana
Zítra má svátek: Ladislav