skola2

Tisk
PDF

Výtvarná soutěž "MÁME RÁDI POHÁDKY"

Napsal uživatel Olga Halamová.

"Máme rádi pohádky" - to bylo téma letošní výtvarné soutěže pro děti ŠD. Děti kreslily své oblíbené pohádkové postavy nebo oblíbenou pohádku, nakonec bylo vystaveno 35 obrázků. Z nich bylo vybráno 9 nejlepších od Míši B., Kristýnky R. Michala K., Viki Z., Adélky G., Káji K., Kiki Š., Stely S. a Lejly N. Zláštní cenu pak získal výkres trojice děvčat - Jany H., Katky K. a Terezky Ch.

20190326 134229_1553679769202_resized

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 142 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Matěj
Zítra má svátek: Liliana
Pozítří má svátek: Dorota

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.