skola2

Tisk
PDF

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

Naše škola se NEÚČASTNÍ čtvrtfinále Čokoládové tretry. Za toto rozhodnutí je odpovědný p.uč. I.Hořčica :

Z původních 3 dnů čtvrtfinále se závody musí odběhnout za 2 dny a při počtu cca 600 závodníků mi nikdo nebyl schopen říci, kdy která kategorie skončí. První závod na 300m v 10,00 - kdy asi skončí při počtu 214 závodníků, prvňáci by museli čekat cca 2 hodiny, závod může být dokončen ve 14 či v 16 hodin? Dalším důvodem je porovnání výsledků - naši reprezentanti se pohybují mezi 40.-80.nejlepšími časy. A v neposlední řadě třicítkové teploty...

I.Hořčica

http://www.cokoladovatretra.cz/index.php?page=ctvrtfin-ostrava

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 208 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Matouš
Zítra má svátek: Darina
Pozítří má svátek: Berta

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.