ŽÁCI OSMÝCH TŘÍD A STUDENT CUP

Napsal uživatel Gabriela Chalupová.

V úterý 25. 6. 2019 se žáci osmých tříd zúčastnili akce STUDENT CUP, kterou pořádala Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) ve spolupráci se SŠ technickou a dopravní v Ostravě.

Student Cup je sportovně – vzdělávací projekt, určený na podporu technických oborů žákům 7. – 8. tříd základních škol. V rámci této akce se zajímavou a zábavnou formou představují různé technické obory. Navštívili jsme několik odborných učeben a hal, žáci si vyzkoušeli zapojení elektrického obvodu, virtuálně řídili provoz vlaků na železnici a jiné zajímavé aktivity. Akce je zakončena vyhlášením vítězů, předáním pohárů, medailí a hodnotných cen (tablet, power banka, bezdrátová sluchátka, reproduktor, čtečka knih, propagační předměty SŽDC).

Absolutním vítězem letošní soutěže se stal žák 8. A Erik Ch., který si za svá prvenství ve dvou kategoriích odnesl výše uvedené ceny. Všem žákům 8. A, 8. B, kteří se zúčastnili, děkuji za vynaložené úsilí, reprezentaci školy a Erikovi GRATULUJI!

Mgr. Gabriela Chalupová

Dnes má svátek: Matouš