skola2

Tisk
PDF

HLEDÁNÍ POKLADU

Napsal uživatel Olga Halamová.

 

Po měsíčním vzájemném poznávání jsme si v pondělí 30.9. udělali radost hledáním pokladu. Společně jsme museli plnit úkoly co nejlépe, abychom získali co nejvíc bodů a tím pádem i více písmenek k vyluštění indicii. Ty nás pak přivedly k místu, kde byl poklad ukryt. Každé oddělení mělo svůj poklad na jiném místě, takže nápověda nefungovala. Na děti čekala sladká odměna.

 

Akce byla realizována s finanční podporou statutárního města Ostravy!!!

 

 

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 124 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Vladislav
Zítra má svátek: Doubravka
Pozítří má svátek: Ilona

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.