Výtvarná soutěž

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

Barevný podzim

jugo krenkova_11_2019 jugo2

Již tradičně se talentovaní žáci naší školy úspěšně zapojují do oblastní výtvarné soutěže, kterou pořádá Dům dětí a mládeže v Ostravě - Porubě. Ani v letošním jubilejním 25. ročníku tomu nebylo jinak. Leona Křenková z 6. A třídy získala první místo za akvarelové zátiší, Katka Palkovská z 8. A třídy třetí místo za krajinomalbu; prvenství sice z minulého roku neobhájila, avšak v letošní konkurenci, kdy se hodnotilo celkem 1352 prací, je to pro naše výherkyně i školu mimořádný úspěch.

Chtěla bych poděkovat rovněž dalším šesti finalistům školního kola, a to Vojtěchu Kroupovi, Violettě Šöbekové z 6. A., Elišce Kubelové z 6. B , Nikol Kotlářové a Patricii Kalinové ze 7.A a Veronice Chamrádové z 8.A. třídy.

Všem soutěžícím upřímně gratulujeme a těšíme se na další soutěže, které máme v tomto školním roce před sebou.

Za výtvarnou výchovu Danuše Markovová

Dnes má svátek: Luboš