Škola v přírodě

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

Poslední informace před odjezdem na školu v přírodě :

Sraz v pondělí 12.10. v 8,00 - V PŘÍPADĚ NEMOŽNOSTI SRAZU NÁS INFORMUJTE !

Nahlaste příchod svého dítěte (3.třídy - p.uč Večeřová, 4.A+7.A,B - p.uč.Hořčica, 4.B - p.uč.Poláčková, 5.tř. - p.uč. Řepková, 6.tř. - p.uč. Ševčíková)

Předejte kartu pojištěnce (stačí kopie) , případně zbývající potvrzení (posudek prakt. lékaře + prohlášení 1,2 + hlášení zdravotnici + případný rozvrh léků).

Autobusy mají příjezd mezi 7,30-7,45. Dětí má být 97, takže bude frmol. Dbejte pokynů vyučujících, do kterého busu umístit dítě a zavazadla.

Průběh ŠVP i další info k ŠVP budete moci sledovat na stránkách školy.

Příjezd očekávejte v neděli 25.10. kolem 12.hodiny - čas upřesníme.

Za jugokolektiv I.Hořčica

P.S. Ujišťuji rodiče, že jugokolektiv pověřený se starat 14 dní o Vaše ratolesti bude vše dělat pro to, aby si to děti užily, i když nám "doba koronavirová" moc nepřeje a spoustu připravených aktivit musíme přeorganizovat. Je samozřejmostí dodržování veškerých hygienických, protiepidemických opatření. Na Hůrkách budeme v podstatě izolováni od okolí, budeme však co nejvíce venku. Apeluji na rodiče, aby děti měly opravdu vhodné oblečení do podzimního počasí. A pište dětem dopisy ! V případě důležitých informací použijte "horkou" linku - 605 062 413.

Dnes má svátek: Štěpánka
Zítra má svátek: Felix