skola2

Tisk
PDF

ŠKOLA V PŘÍRODĚ - NÁVRAT VE STŘEDU 14.10. kolem 16.hod.

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

 

Rozhodnutí „shůry“ je tady. Škola v přírodě ani pořádně nezačala a už končí. Sešlo se toho moc. Období dešťů, zavření všeho okolo (hrady,zámky,golf Olešná…),prasknutý kotel,každoroční první noc poplakávání dětí po maminkách (proč ne po tatíncích?),špatný signál – to vše jsme překonávali, ale na některá rozhodnutí jsme krátcí. Názor našeho Jugokolektivu na ŠVP je, že naopak zde, v naprosté izolaci, kolem jen příroda, lidi 3 km dole, tady je ta „superkaranténa“.

Děti se vrátí do Ostravy ve středu 14.10. kolem 16.hodiny.

Když jsem toto oznámil dětem, naprosté většině dětí to bylo líto a to bylo pro nás největší ocenění, i když trošku trpké.

 

Za Jugokolektiv I.Hořčica

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 144 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Štěpánka
Zítra má svátek: Felix
Pozítří má svátek: Dušičky

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.