Ostrava v čase karantény

Napsal uživatel Dana Markovová.

Zapoj se do školního kola výtvarné soutěže, v níž se můžeš zamýšlet nad tím, co tato doba přináší. Soutěžit mohou všechny ročníky naší školy.

Vyber si z těchto témat:

Jak ty osobně prožíváš těžké časy?

1. Co pandemie změnila v tvých návycích?

2. Cítíš se v našem městě bezpečně?

3. Trávíš více času s rodinou?

4. Chodíš častěji do přírody?

5. Zvládáš domácí výuku?

6. Nechybí ti spolužáci?

7. Jak se změnilo naše město v čase covidové pandemie?

Pokud Tě některé z témat oslovilo a máš nápad, jak je výtvarně zpracovat (můžeš použít temperovou nebo akvarelovou malbu, též zajímavou fotografii, kresbu tuší, tužkou, pastelem, šablonování, tupování a další techniky, na které si vzpomeneš z hodin výtvarné výchovy), vytvoř nejpozději do 20. 11. a přines na vrátnici školy. Nezapomeň na čitelný podpis, ročník třídy a uveď na zadní stranu výkresu či fotografie.

Nejzdařilejší práce budou nafoceny a zaslány do ostravského kola, ostatní hezké práce vystavím v rámci naší školy.

Těším se na hojnou účast a doufám, že alespoň tímto způsobem si trochu vynahradíme hodiny výtvarné výchovy.

Danuše Markovová, pedagog a výtvarnice

Dnes má svátek: Iva