skola2

Tisk
PDF

Matematický klokan 2020

Napsal uživatel Vladimíra Miavcová.

Každý rok se naše škola účastní celostátní soutěže Matematický klokan. Díky opatřením se jarní termín posunul na podzim a zavření škol opět ztížilo podmínky. Nicméně i v těchto podmínkách se najdou žáci, kteří jsou ochotní udělat něco navíc a dobrovolně disciplinovaně pracovat i doma. Chtěla bych tedy poděkovat za účast a zároveň za velmi úspěšné vyřešení všech úloh Sašce Seidlerové, Tobiáši Baranovi a Matěji Lonskému - všichni 6.A a Lucce Borkové z 8.A.

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 164 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Hedvika
Zítra má svátek: Lukáš
Pozítří má svátek: Michaela

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.