Zápis do 1. tříd

Napsal uživatel Richard Feix.

Informace k zápisu do 1. třídy

Vážení rodiče dětí, kteří se chystáte se svými dětmi k zápisu do 1. třídy,

s ohledem na aktuální vývoj pandemie covidu lze předpokládat, že ani letos neproběhne zápis do 1. třídy obvyklým způsobem – tedy za přítomnosti dětí a jejich rodičů přímo ve škole. V této chvíli tedy počítáme s tím, že zápis do 1. třídy proběhne elektronickou formou, a to tak že od 1. do 30. dubna 2021 bude na web. stránkách školy zpřístupněn odkaz, po jehož rozkliknutí se dostanete k žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání. Tu vyplníte a odešlete a tato vyplněná žádost bude načtena do školní matriky naší školy. Pokud nemáte přístup k internetu, můžete si formulář žádosti vyzvednout na recepci školy (každý prac. den od 6.00 do 14.00), kde jej také vyplněný následně odevzdáte. K žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání bude nutné přiložit kopii rodného listu dítěte, a to buď v digitální podobě (sken, fotografie), nebo v papírové podobě.

Pokud dojde k jakékoliv změně a bude případně umožněn i zápis přímo ve škole, budeme vás pochopitelně včas informovat.

V Ostravě – Zábřehu 8. 3. 2021                                                Mgr. Petr Opletal, ředitel školy

Právě připojeni - hostů: 660 a člen: 1

Dnes má svátek: Marcela