Zápis do 1. tříd

Napsal uživatel Richard Feix.

Informace k zápisu do 1. třídy

Vzhledem k současným protiepidemiologickým opatřením nebude s definitivní platností probíhat zápis do 1. třídy obvyklou formou – tedy za účasti dětí ve škole. Zapsat dítě školou povinné do 1. třídy bude možné elektronicky přes odkaz https://aplikace.dmsoftware.cz/SOL/PublicWeb/zsjugo/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=40698, a to od úterý 6. 4. 2021. K vyplněné žádosti o přijetí k povinné školní docházce je nutné připojit i kopii nebo sken rodného listu dítěte. (Pokud budete žádat pro své dítě odklad školní docházky, musíte tuto možnost označit ve formuláři žádosti a následně do školy dodat písemná doporučení pro odklad od dětského lékaře a pedagogicko-psychologické poradny nebo dětského psychologa).
Pokud nemáte možnost vyplnit elektronickou žádost, můžete si na recepci školy každý pracovní den od 6.30 do 14.30 vyzvednout tiskopis žádosti o přijetí k zákl. vzdělávání nebo žádosti o odklad, vyplnit jej a následně odevzdat opět na recepci školy společně s kopií rodného listu dítěte.
   Jak elektronickou žádost, tak i žádost v pís. podobě je nutné vyplnit (a v případě pís. žádosti dodat do školy) nejpozději do pátku 30. 4. 2021.
Případné dotazy Vám zodpovíme na tel. č. 555 558 690.

v Ostravě – Zábřehu 23. 3. 2021                                                       Mgr. Petr Opletal, ředitel školy

Právě připojeni - hostů: 360 a člen: 1

Dnes má svátek: Marcela