„Krajské“ kolo z Jihomoravského, Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje a kraje Vysočina

Napsal uživatel Vladimíra Miavcová.

V pondělí 29. 3. naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Lucky, Šárky a Radima, žáků 8. A třídy v nabité konkurenci hlavně gymnázií a pouze tří ZŠ z Jihomoravského, Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje a kraje Vysočina. Umístili se na krásném, bohužel nepostupovém 9. místě.

Podrobnější informace lze dohledat na odkaze https://financnigramotnost.cz/wp-content/uploads/2021/03/vysledky_kraj.pdf

Jsme pyšní na žáky, kteří se nebojí konkurence a věnují se získávání zkušeností nad rámec svých vlastních povinností.

Právě připojeni - hostů: 700 a člen: 1

Dnes má svátek: Marcela