DVĚ OCENĚNÍ VE VÝTVARNÉ SOUTĚŽI

Napsal uživatel Dana Markovová.

Duben je ve znamení Dne Země. Rovněž v tomto duchu se nesla výtvarná soutěž, kterou uspořádalo Středisko volného času v Ostravě na Ostrčilově ulici. Veselé téma „ Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá“, zpracovávali žáci v Ostravě napříč všemi školami včetně těch uměleckých.

O to příjemnější je fakt, že naše dvě žákyně Barbora Kmiečíková z 5. A třídy spolu s Markétou Němcovou z 8. B získaly ocenění. Porota tentokráte neudělovala konkrétní umístění, nýbrž vybírala z každé kategorie výtvarně nejzdařilejší práce.

Poděkování patří také Darině Urbaniecové, Marice Jarošové ze 7. A, Tereze Jarošové, Kristýně Ševčíkové z 5. A, Alexandře Seidlerové z 6. A, které této soutěži věnovaly rovněž čas a namalovaly výborné práce.

Všem zúčastněným gratuluji a věřím, že se k nám připojí i další žáci, pro které je tvorba radostí.

Za výtvarnou výchovu Danuše Markovová

04 02 05 06 03 01

Králíci - Kristýna Ševčíková, Koala - Tereza Jarošová, Kočka - Marika Jarošová, Pes - Darina Urbaniecová, Oxolotl mexický - Barbora Kmiečíková, Vydra - Markéta Němcová.

Dnes má svátek: Viktor
Zítra má svátek: Marta