skola2

Tisk
PDF

Finanční vzdělávání FILIP

Napsal uživatel Vladimíra Miavcová.

Naše děti se rozhodně ve finanční gramotnosti neztratí. 121 dětí z 5. - 9. ročníku si stáhlo aplikaci FILIP k výuce FG hravou formou a ze všech 168 zúčastněných škol v ČR jsme nejlepší. Umístili jsme se na 1. místě v počtu nasbíraných bodů (zlaťáků). Nejlépe si vedli Leontina z 5.A, Stela S. z 6.A, Zdeněk z 6.B, Jenda U. z 7.A, Michal S. z 8.A, Robert P. z 8.B, Adriana S. z 9.A a Vojta B. z 9.B.

Tato aplikace je ke stažení volně dostupná.

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 178 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Doubravka
Zítra má svátek: Ilona
Pozítří má svátek: Běla

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.