skola2

Tisk
PDF

Celostátní soutěž Finanční gramotnost

Napsal uživatel Vladimíra Miavcová.

Letos již 11. ročník soutěže Finanční gramotnost na naší škole. Účastnili se žáci 5. - 9. ročníku online testem a nejlépe umístění 3 žáci nás budou reprezentovat v lednu 2022 v okresním kole jako družstvo. Za I. stupeň si nejlépe vedla trojice z 5.A - Denisa H, Matěj B. a Petr D. a z II. stupně trojice z 9.A - Nikol K., Vojta H. a Radim F. Všem účastníkům děkujeme a zároveň doufáme, že se opět dozvěděli něco nového. Úspěšným řešitelům blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v dalších kolech. Loni se naše družstvo z II. stupně probojovalo až do krajského kola.

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 216 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Doubravka
Zítra má svátek: Ilona
Pozítří má svátek: Běla

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.