DOKUMENTY   ÚKOLY   ROZVRH HODIN

Třídní učitel: Mgr. Soňa Dufková

22.5.2019
Dobrý den, vážení rodiče,
ve čtvrtek 23. 5. jedeme do knihovny ve Výškovicích. Sraz před školou v 7.10. Odchod od školy v 7.15. Přinést 2 desetiminutové jízdenky. S sebou: Aj, Čj- žlutý prac. sešit a učebnice, Prv.
V úterý 28.6. v 16.30 proběhne konzultační odpoledne.
V pátek 31.5. jedeme se podívat na „Festival bezpečnosti 2019“, který se uskuteční
na VŠB , Technické univerzitě Ostrava.
Děti mohou již nyní přinášet 2 půlhodinové jízdenky. Vstup je zdarma. Ještě přidám bližší informace.
Přeji hezký den. S. Dufková

17.5.2019
Dobrý den, vážení rodiče,
chtěla bych připomenout, že vybírám peníze na šk. pomůcky na nový šk. rok 2019/20.
Uč. pomůcky: 230 Kč, Angličtina: 212 Kč.
Poprosila bych Vás, aby si děti přibalily do aktovky na každé pondělí prvouku. Jsme tam trochu ve skluzu a tak bychom něco mohli probrat v rámci dvouhodinové Vv.
Ve středu bychom pracovali s papírovými sáčky na čaj, proto prosím, ať si je děti vezmou do parc. činností. S přáním hezkých jarních dnů S. Dufková

3.4.2019
Dobrý den, vážení rodiče,
ve středu 10.4. jdeme do divadla na představení Ozíci a ekologická brzda. Toto představení proběhne od 8.30 v KD AKORD. Vstupné je 60 Kč. Prosím, posílejte dětem peníze už nyní. Sraz bude před školou v 7.30 h. Odchod od školy