DOKUMENTY   ÚKOLY   ROZVRH HODIN

Stupeň: 1. stupeň
Třídní učitel: Mgr. Soňa Dufková

28.2.2019
Příští týden ve čtvrtek děti, které dostaly špatnou známku z prvouky si mohou známku na téma vzduch, voda, teplo, světlo, opravit. Ve škole jsme to již důkladně probrali. Teď se danou látku děti musí doučit již doma. Nyní se učíme již lidské tělo, takže nemáme čas se k uč. látce vracet. Pošlete, prosím, dětem do školy čistý ručník. Duf.

27.2.2019
Dobrý den, vážení rodiče,
chtěla bych ještě dodat jednu učebnici, kterou jsem dětem dodatečně objednala. Jde o Početník pro 3.třídu, 2. díl. Ta stojí 39 Kč. Tedy budu vybírat na tyto 3 učebnice 133 Kč.
Zítra tuto informaci nechám ještě napsat do notýsku. Peníze již můžete po dětech posílat.
Duf.

24.2.2019
Dobrý den, vážení rodiče.
Objednala jsem pro děti pracovní sešit do matematiky a procvičovací sešit do Čj na vyjm. slova. Hravá matematika: 61 Kč. Procvičovací vyjmenovaná slova: 33 Kč.
Do pracovních činností ať děti sbírají obaly na čaje- papírové pytlíčky různých barevných potisků.
Děkuji. S. Dufková

Dnes má svátek: Leona