DOKUMENTY    ÚKOLY    ROZVRH HODIN

Název třídy: 7.B
Stupeň: 2. stupeň
Třídní učitel: Mgr. Helena Židková

Výsledek obrázku pro Å¡koláci obrázky kreslené

A UŽ NÁM TO ZAČALO .-) Přeji všem pohodový a úspěšný nový školní rok 2019/20

Pondělí 14. 10. 2019 výuka na téma "Dravci, sovy" v ZOO, vstupné 90,- kč, 2 jízdenky, svačina, pohodlná obuv. Odchod po 1. VH.

Čtvrtek 24. října 2019 praktická lekce v DOV "Roboti v našem životě" rozšíří znalosti žáků v oblasti robotiky. Zjistí, co to vlastně robot je, jakým způsobem funguje, kde všude se s ním mohou setkat a sami se také pokusí sestavit vlastního robota. Odchod v 1. VH , návrat na 6. VH, vstup zdarma, 2 jízdenky, svačina, pití.

Středa 25. září 2019 návštěva v laboratořích DOV, odchod po 1. VH, návrat na 6. VH. Vstup zdarma, 2 jízdenky, svačina, pití.

Středa 11. 9. 2019 VE ŠKOLE SE VYKYTLY VŠI, PROSÍM O PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY, popř. jejich odstranění.

Od středy 4. 9. 2019 se učí dle rozvrhu - viz. sekce ROZVRH.

V úterý 3. 9. 2019 se rozdávají knížky, třídnické práce, celkem 5 vyučovacích hodin.

VYBÍRÁME HYGIENICKÉ PROSTŘEDKY - toaletní papír, papírové kapesníčky.

Dnes má svátek: Tereza
Zítra má svátek: Havel