skola2

Tisk
PDF

Docházkový systém pro žáky

Napsal uživatel Richard Feix.

 

„Bezpečně do školy“

SMS nebo email o příchodu nebo odchodu dítěte ze školy nebo kroužku.

http://www.detibezpecne.cz

Vážení klienti,

velice Vám děkujeme za důvěru, že jste zvolili naše služby. A abyste se u nás co nejdříve cítili jako doma, připravili jsme pro Vás nejčastější otázky a odpovědi.

Co je zapotřebí?

K zavedení systému do provozu je nutné dítě zaregistrovat na stránkách http://www.edupartner.net/

Bude mě registrace něco stát?

Registrace je zcela zdarma. Zvolíte-li si však některou z dobrovolných služeb, umožníme Vám sledovat přítomnost dětí ve škole a zároveň Vám poskytneme nepostradatelný informační nástroj, že dítě bezpečně dorazilo do školy. Tato služba je k dispozici již od pouhých 15 Kč měsíčně.

Jak systém funguje?

Dítě jednoduše přiloží čip ke čtecímu zařízení a systém Vám v případě volby informační služby automaticky doručí zprávu, že dítě v pořádku dorazilo do školy či kroužku. Pomocí této služby získáte okamžitý přehled nejen o příchodech, ale i odchodech ze školy. V případě, že nedostanete zprávu o příchodu dítěte do školy či kroužku, můžete ihned na vzniklou situaci reagovat.

Co informační systém umožňuje?

- zaslání SMS zprávy

- zaslání potvrzujícího e-mailu

- upozornění prostřednictvím mobilní aplikace

- jednoduchý přehled pomocí libovolného prohlížeče

Co nastane po registraci v případě výběru informační služby?

Po odeslání formuláře Vám přijde na Vámi uvedený mail potvrzení o registraci s pokyny, za účelem ověření emailové adresy. Po ukončení registrace všech uživatelů dané školy obdržíte pokyny k platbě s informací, o jakou službu se jedná a k jakému období se poplatek vztahuje. Uvedená cena za zasílání SMS zpráv v registračním formuláři bude při pokynech k platbě variabilně upravena v závislosti od data skutečného provozu (zasílání zpráv). Platnost služby SMS zpráv je vždy v délce trvání do konce daného školního roku.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a těšíme se na úspěšnou a dlouhodobou spolupráci.

Tým IDPartner – systémy identifikace s.r.o.

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 187 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Luboš
Zítra má svátek: Martina
Pozítří má svátek: Drahomíra

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.