skola2

Tisk
PDF

McDonald's Cup - fotbal 2.-5.tříd

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

 

Ve středu 12.4.2017 se na našem školním hřišti uskutečnilo školní kolo celorepublikového turnaje v kopané 2.-5.ročníků. Za docela nepříjemných povětrnostních podmínek se o vítězství utkalo 8 družstev po 7 či 8 fotbalistech či fotbalistek (zvláštní ocenění by si zasloužila třída 4.A, složená z 5 dívek a 3 chlapců). Turnaj byl nominační - nejlepší fotbalisté budou reprezentovat školu na okresním kole 19.4.2017. Zde jsou výsledky :

MLADŠÍ (2.-3.ročník): 1. 3.A     2.  3.B    3.  2.A    4.  2.B

STARŠÍ (4.-5.ročník): 1. 5.A     2.  4.B    3.  5.B    4.  4.A

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 225 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Jindřich
Zítra má svátek: Luboš
Pozítří má svátek: Martina

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.