Vánoční turnaje ve futsale, přehazované a ve stolním tenise

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

Dne 11.12.2019 se na naší škole uskutečnily Vánoční turnaje.

FUTSAL chlapeckých družstev : 1.BANÍČEK (4.A) , 2. BARCA (5.A), 3. FC MĚSENECHCE (5.B), 4.ČERTI (4.B)

FUTSAL dívčích družstev : 1.KECKY (4.A), 2.ČESKÉ SLEPICE (5.B), 3.TYGŘICE (4.B), 4.DRBNY (5.A)

PŘEHAZOVANÁ chlapců : 1.ŠNECI (9.B), 2.SOVIČKY (9.A), 3.ŽIVÁCI (8.A)

PŘEHAZOVANÁ dívek nemohla být více vyrovnaná - o vítězi rozhodl jediný vyhraný set, všechna družstva totiž jednou vyhrála a jednou prohrála :

1.BOMBARĎAČKY (8.A), 2.FCB LVICE (9.A), 3.HC KABELKY

Mistrem ve STOLNÍM TENISE se stal DAVID DOLEŽAL z 6.A,

2. VINCENT VAŠEK (7.B), 3.TOMÁŠ KNOPP (7.B), 4.DOMINIK KALOUS (4.A)

Do Vánočních turnajů se zapojilo 84 dětí - 32 futsalistů a futsalistek, 43 hráčů a hráček přehazované a 9 hráčů stolního tenisu. Turnaje proběhly opravdu ve vánočním tónu – rozhodčí nemuseli řešit žádné větší přestupky proti pravidlům, hráči a hráčky bojovali srdnatě a férově. Hezké Vánoce !

Soutěž mladých zoologů 2019

Napsal uživatel Helena Žídková.

V rámci podpory přírodovědného vzdělávání motivuje naše škola žáky mimo jiné také k přípravě na různé soutěže. V říjnu to byla soutěž pro osmáky a deváťáky PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN a v minulém týdnu se čtyři družstva z šestých a sedmých tříd zúčasnila celokrajské SOUTĚŽE MLADÝCH ZOOLOGŮ. V ZOO si nejlépe vedlo družstvo šesťáků, "Zvířetomilové", které obsadilo 19. místo z celkových 42 bodovaných míst. Ve školním kole Přírodovědného klokana zvítězil žák třídy 9. A Erik Chrapkowicz.

Všem žákům, kteří se do soutěží úspěšně zapojili, děkujeme.

Výtvarná soutěž

Barevný podzim

jugo krenkova_11_2019 jugo2

Již tradičně se talentovaní žáci naší školy úspěšně zapojují do oblastní výtvarné soutěže, kterou pořádá Dům dětí a mládeže v Ostravě - Porubě. Ani v letošním jubilejním 25. ročníku tomu nebylo jinak. Leona Křenková z 6. A třídy získala první místo za akvarelové zátiší, Katka Palkovská z 8. A třídy třetí místo za krajinomalbu; prvenství sice z minulého roku neobhájila, avšak v letošní konkurenci, kdy se hodnotilo celkem 1352 prací, je to pro naše výherkyně i školu mimořádný úspěch.

Chtěla bych poděkovat rovněž dalším šesti finalistům školního kola, a to Vojtěchu Kroupovi, Violettě Šöbekové z 6. A., Elišce Kubelové z 6. B , Nikol Kotlářové a Patricii Kalinové ze 7.A a Veronice Chamrádové z 8.A. třídy.

Všem soutěžícím upřímně gratulujeme a těšíme se na další soutěže, které máme v tomto školním roce před sebou.

Za výtvarnou výchovu Danuše Markovová

Noc ve škole !!! (Halloween 2019)

01 02 03 04 05 06 07 09 08 10 11 12

Téměř 50 přízraků,potvor,zombíků,strašidel se strachovalo v noci z pátku 1.11. na sobotu 2.11. o žívot !!! Přežili.

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK

Napsal uživatel Richard Feix.

Prosím rodiče o zaplacení doplatku 1000,-Kč na lyžařský výcvik do 15.1.2020.

Děkuji PaedDr. Richard Feix

zástupce ředitele