skola2

Tisk
PDF

Minisčítání 2020

Napsal uživatel Vladimíra Miavcová.

 

Žáci 5. – 9. ročníku naší školy se opět účastní zábavně-vzdělávací akce Českého statistického úřadu. Žáci si osvojí základní principy sběru, zpracování a využívání statistických dat.

Průběžné výsledky Minisčítání 2020 za jednotlivé školy mohou přihlášení uživatelé sledovat už během vyplňování formulářů. Celkové výsledky zveřejní Český statistický úřad v průběhu ledna 2021. Jak odpovídaly děti v předchozích Minisčítáních, si můžete prohlédnout zde: https://www.miniscitani.cz/vysledky

Tisk
PDF

Logická olympiáda

Napsal uživatel Vladimíra Miavcová.

Jako každý rok i letos se naše škola zapojila do celostátní soutěže Logická olympiáda. Do soutěže se zapojilo 16 876 řešitelů. Nejlépe se z naší školy umístila děvčata Saška S. (6.A) a Šárka P. s Veronikou G. (obě 8.A). Všechny se umístily lépe, než 80% všech ostatních řešitelů. Úspěšným blahopřejeme a děkujeme všem ostatním za účast v letošním roce.

Tisk
PDF

Informace

Napsal uživatel Olga Halamová.

Vážení rodiče,

sledujte stránky školní družiny, kde najdete potřebné informace i akce pro děti. Případné dotazy pište na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Vychovatelky ŠD

Tisk
PDF

Škola v přírodě

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

P1070325 P1070329 P1070332 P1070333 P1070337 P1070341 P1070343 P1070366 P1070369

Pár fotek ze tříd ŠVP a ukázek slohových prací ...

Tisk
PDF

ŠKOLA V PŘÍRODĚ - NÁVRAT VE STŘEDU 14.10. kolem 16.hod.

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

 

Rozhodnutí „shůry“ je tady. Škola v přírodě ani pořádně nezačala a už končí. Sešlo se toho moc. Období dešťů, zavření všeho okolo (hrady,zámky,golf Olešná…),prasknutý kotel,každoroční první noc poplakávání dětí po maminkách (proč ne po tatíncích?),špatný signál – to vše jsme překonávali, ale na některá rozhodnutí jsme krátcí. Názor našeho Jugokolektivu na ŠVP je, že naopak zde, v naprosté izolaci, kolem jen příroda, lidi 3 km dole, tady je ta „superkaranténa“.

Děti se vrátí do Ostravy ve středu 14.10. kolem 16.hodiny.

Když jsem toto oznámil dětem, naprosté většině dětí to bylo líto a to bylo pro nás největší ocenění, i když trošku trpké.

 

Za Jugokolektiv I.Hořčica

Tisk
PDF

Škola v přírodě

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

Poslední informace před odjezdem na školu v přírodě :

Sraz v pondělí 12.10. v 8,00 - V PŘÍPADĚ NEMOŽNOSTI SRAZU NÁS INFORMUJTE !

Nahlaste příchod svého dítěte (3.třídy - p.uč Večeřová, 4.A+7.A,B - p.uč.Hořčica, 4.B - p.uč.Poláčková, 5.tř. - p.uč. Řepková, 6.tř. - p.uč. Ševčíková)

Předejte kartu pojištěnce (stačí kopie) , případně zbývající potvrzení (posudek prakt. lékaře + prohlášení 1,2 + hlášení zdravotnici + případný rozvrh léků).

Autobusy mají příjezd mezi 7,30-7,45. Dětí má být 97, takže bude frmol. Dbejte pokynů vyučujících, do kterého busu umístit dítě a zavazadla.

Průběh ŠVP i další info k ŠVP budete moci sledovat na stránkách školy.

Příjezd očekávejte v neděli 25.10. kolem 12.hodiny - čas upřesníme.

Za jugokolektiv I.Hořčica

P.S. Ujišťuji rodiče, že jugokolektiv pověřený se starat 14 dní o Vaše ratolesti bude vše dělat pro to, aby si to děti užily, i když nám "doba koronavirová" moc nepřeje a spoustu připravených aktivit musíme přeorganizovat. Je samozřejmostí dodržování veškerých hygienických, protiepidemických opatření. Na Hůrkách budeme v podstatě izolováni od okolí, budeme však co nejvíce venku. Apeluji na rodiče, aby děti měly opravdu vhodné oblečení do podzimního počasí. A pište dětem dopisy ! V případě důležitých informací použijte "horkou" linku - 605 062 413.

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 105 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Tomáš
Zítra má svátek: Gabriela
Pozítří má svátek: Františka

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.